Sekcja Wspinaczkowa KW Katowice
Oficjalna Strona Sekcji Wspinaczkowej KW Katowice
Klub Wysokogórski Katowice
Pakernia KW Katowice
Oficjalna Strona Sekcji Wspinaczkowej KW Katowice
Klub Wysokogórski w Katowicach wspiera NASZE SKAŁY
Klub Wysokogórski
W Katowicach
ul. 3 Maja 11
40-096 Katowice

tel.: +48 32 206 23 40

A wszystko to dla dobra Lamy.....

19.11.2014

»

Listopadowy wyjazd na Franken przez Basię krótko opisany i przyfocony

18.11.2014

 

»

Garść przejść zebranych z ostatnich kilku dni.

13.10.2014

Moni poprowadziła w Bolechowicach Chińskiego Maharadżę VI.5 RP, w sąsiedniej dolince na Dupie Słonia Marta zrobiła Murarza IV VI.5 RP a Matzi Mędrców Trafalmandrii VI.4+ RP.

»

Roderaj

09.10.2014
Na początku bóg Rodegast i bogini Fatcyfra stworzyli błękitne niebo i wąwóz. Ale ściany wąwozu były puste, więc bóg rzekł: "Niech pojawi się pomarańczowa skała, tufy, klamki, krawądki, przewieszenia, piony i połogi." I tak się stało. »

Dołącz do najlepszej wspinaczkowej EKIPY na Śląsku! Sekcja Wspinaczkowa KW Katowice- rozpoczynamy nabór 2014!!!

12.09.2014
Najpierw kilka słów wprowadzających do zagadnienia. Zarówno w Katowicach jak i okolicznych miastach jest wiele ścian i sekcji wspinaczkowych, ale prawdziwa wspinaczkowa Ekipa jest tylko jedna. Może Pakernia jest najmniejsza, najciaśniejsza i najbrzydsza ze wszystkich, ale to z jej specyficznego klimatu na przestrzeni ostatnich kilku lat zrodziło się najwięcej mocnych chłopaków i dziewczyn na Śląsku. »

Zwierzak wraca do wspinania!!! Czas pokazać Angolom prawdziwą moc;)

19.09.2014

»

Filar dla Buły!!!

12.09.2014
W środę Bułuś przetargał po Filarze Pochylca VI.6/6+ RP, po zaledwie kilku wstawkach rozpoznawczo- patentujących. Co tu dużo pisać zostały już tylko VI.7-ki, no i jedna taka mała zaległość....... »

SE Trip długa historiia o tym co się działo, a działo się na prawdę wiele:)!!!!

11.08.2014
Są wyjazdy bez historii, ale są też takie, które zapadają w pamięć na długi czas i po latach wraca się do nich ciągle pamięcią. To był taki właśnie wyjazd, to było bardzo długie dwa i pół tygodnia. Tak więc rozsiądź się wygodnie czytelniku, nalej sobie kieliszek winka lub otwórz browara albowiem będzie to długa opowieść..... »

Ekspozytura dla Buły!!!!

11.08.2014
Wszyscy już to pewnie wiedzą, ale co tam napiszę!!! Bułuś poprowadził Ekspozyturę Szatana VI.6+ RP!!! (Buła jesteś mi winien 3 leie za rumuńska kawę, którą rozlałem przez Ciebie) Poza tym jak wiadomo wszem i wobec Lama w weekendy wyciera chłopakiem tatrzańskie glony, American Beauty sajtem, oraz Superata Młodości i Rokokowa Kokota - niezły zestawik. »

Po raz kolejny na starych frankendziurajskich śmieciach....

24.07.2014
Pierwszą część tegorocznych wakacji spędziłem w towarzystwie Karo oraz Łukasza, zwanego na tym wyjeździe ,,Juniorem" dla usprawnienia komunikacji. Po pewnym czasie, nasz zespół otrzymał poważne toruńskie wzmocnienie w postaci Pauliny. Całość wyjazdu spędziliśmy w okolicach Pottenstainu i jak się okazało od kilku lat utrzymywałem błędne przekonanie, że nie mam tam już się po czym wspinać. Bazą oczywiście był nieśmiertelny Taim Tunel, który po latach zaponienia zaczął przeżywać drugą młodość! W weekendy było na prawdę ostro i liczba śpiących w ,,Taimie" osób dobijała do 20!!!! »